69 Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

69 Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

W dniu 1 sierpnia 2013 po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczcili swoją obecnością uroczystości obchodów ''69 Rocznicy Powstania Warszawskiego''.

O godzinie 17:00, czyli o godzinie W wszyscy zebrani uczcili minutą ciszy poległych w powstaniu. W dalszej części programu mogliśmy wysłuchać przemówień gości zaproszonych oraz wysłuchać części artystycznej, w której między innymi brała udział uczennica naszej szkoły - Aleksandra Radecka-Kohn. Potem odbyło się nabożeństwo w kościele św.Mikołaja w Tarczynie w intencji poległych, po czym zebrani udali się na miejscowy cmentarz.
       DZIĘKUJEMY BARDZO za przybycie uczniom i absolwentom naszej szkoły, która była reprezentowana najliczniej. W poczcie sztandarowym znalazło się troje uczniów: Dominika Sienniak, Olga Osńska, Piotr Kołodziej, oraz troje absolwentów: Aldona Brzezińska, Joanna Serafin, Michał Ostrowski. Na uroczystość przybyła również zawsze niezawodna była przewodnicząca Samorządu Szkolnego Weronika Wójcik.
BARDZO SIĘ CIESZYMY, ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ NAWET W WAKACJE.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ