UWAGA !!!!!!!

Informujemy, że w dniu 30.09.2016 r. (PIĄTEK),
w związku z planowanym w godzinach 14.00-19.00 protestem w sprawie linii wysokiego napięcia zablokowane będzie przejście przez  trasę E-7, co uniemożliwi dojazd i wyjazd ze szkoły. Wszyscy uczniowie  Zespołu Szkół kończą zajęcia po 5 godzinie lekcyjnej tzn. o 12.50.

1.Pierwszy kurs autobusu szkolnego wyjeżdża ze szkoły o 12.40 do Kopanej i Pawłowic,

2.Drugi kurs rozwozi pozostałych uczniów,

3.Uczniowie z Tarczyna i okolic wracają autobusem PKS,

4.Uczniowie dojeżdżający autobusem "głuchowskim" wracają do domu autobusem kursowym PKS,

5.Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci przebywających w piątki od 13.00 do 17.00 na świetlicy szkolnej o zorganizowanie odbioru dzieci najpóźniej do godziny 13.30 ze względu na niemożliwy dojazd i wyjazd ze szkoły.

Prosimy o dostosowanie się do powyższych informacji, celem zapewnienia  wszystkim bezpiecznego i sprawnego powrotu do domów.

Dziękujemy za współpracę.