Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019
DYREKTOR SZKOŁY:
Iwona Niegowska - chemia
Imię i nazwisko nauczyciela |
Funkcja, przedmioty |
Iwona Niegowska |
Dyrektor , chemia |
Aleksandra Buraczyńska |
Urlop zdrowotny |
Anna Chochlewicz |
Urlop zdrowotny |
Jacek Czerwiec |
wychowanie fizyczne |
Hanna Dębska |
przyroda, biologia, świetlica |
Anna Górska |
fizyka |
Marta Gaszczyńska – Płuciennik |
Urlop zdrowotny |
Marzena Iwańska |
informatyka |
Katarzyna Januszewska |
wychowawca kl. 7a muzyka, plastyka, technika, chór, świetlica |
Ilona Kamienik-Gaik |
pedagog |
Elżbieta Kasińska |
wychowawca kl. 0 nauczanie przedszkolne, świetlica |
Agnieszka Kępczyńska |
nauczyciel wspomagający w klasie 4, TUS, świetlica |
Justyna Kołacińska |
wychowawca kl. 5 język polski |
Joanna Kopeć |
wychowawca kl. 8 język polski, historia, WOS |
Mateusz Kozioł |
religia |
Marzena Kozmana |
terapia integracji sensorycznej, terapia pedagogiczna |
Marta Leśniewska |
wychowawca kl. 6b matematyka |
Beata Łoszewska |
Wychowawca kl. 1 nauczanie wczesnoszkolne, terapia pedagogiczna |
Jacek Marzec |
edukacja dla bezpieczeństwa |
Iwona Maszczyk |
nauczyciel wspomagający w klasie 6b, rewalidacja, świetlica |
Renata Nowakowska |
Wychowawca kl. 2 nauczanie wczesnoszkolne, świetlica |
Justyna Ogrodzińska |
geografia |
Urszula Osiejewska- Jabrzemska |
Wychowawca kl. 3 nauczanie wczesnoszkolne, świetlica |
Małgorzata Radecka-Kohn |
biblioteka, świetlica, administrator witryny szkolnej, opiekun samorządu uczniowskiego |
Rojek Kamila |
świetlica |
Lidia Romanowicz |
logopeda |
Daniel Stępień |
wychowawca kl. 6a wychowanie fizyczne |
Eugeniusz Syzdek |
matematyka |
Barbara Szmajdewicz |
język angielski, świetlica, terapia pedagogiczna |
Małgorzata Tulo |
język niemiecki |
Lidia Wierzbicka |
doradztwo zawodowe |
Hanna Wołkiewicz |
wychowawca kl. 7b język polski |
Agnieszka Wypychowicz |
Wychowawca kl. 4 język angielski, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, opiekun samorządu uczniowskiego |
Dominika Zembrzuska |
psycholog |
|