Dzień Dziecka w Pamiątce

Dzień Dziecka w Pamiątce obfitował w wydarzenia. Pierwszego czerwca dzieci nie mały lekcji lecz wiele atrakcji.

Na początek zawody sportowe oraz malowanie twarzy, a następnie kolejna edycja "MAM TALENT" w Pamiątce. Sportowcy nie tylko grali w piłkę nożną, ale też skakali klasowo przez skakankę, biegali w workach, przeciągali linę - zabawy było co niemiara. Na "Mam Talent" prawie wszyscy stawili się z pomalowanymi buziami.

Odkryliśmy bardzo wiele talentów. Od tanecznych do wokalnych przez układanie "kostki rubika", składanie samolocików z papieru i sztuczki magiczne. Wszystkie występy nagrodziły gromkie brawa, a komisja nie wyłoniła zwycięzców gdyż prezentacje były bardzo różnorodne i każda z nich miała w sobie coś szczególnego. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy. Pokazy tańca sportowego zaprezentowały nam trzy zawodniczki (jedna młodsza i dwie starsze w duecie) - wszystkie reprezentowały KLUB SPORTOWY GRAWITACJA Piaseczno.

Nagrody dla uczestników "Mam Talent" i medale dla sportowców ufundowała Rada Rodziców - za co serdecznie dziękujemy - a uśmiechy dzieci były bezcenne dla organizatorów.

ZOBACZ GALERIĘ

fot M. Radecka-Kohn, Angelika Obłuska, Julia Ahmed;