Wycieczka do Pacanowa,

którego Koziałek Matołek szukał po całym świecie

14 kwietnia 2015 roku klasa druga i trzecia szkoły podstawowej wyjechały do Europejskiego Centrum bajki w Pacanowie. Była to prawdziwa podróż do krainy marzeń i snów, pełnej kolorów i niespodzianek, dzieci odwiedziły "Bajkowy Świat".
    Po wystawie oprowadzały nas wróżki i piraci zapraszając do interaktywnej zabawy. Najbardziej podobały się podróże zaczarowanym pociągiem, opowieści w krainie kwiatów i baśnie z różnych stron Świata. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach teatralnych, na których dowiedziały się o różnych technikach lalkarskich i obejrzały ciekawy spektakl.

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy podziwiali nie tylko krainę baśni, ale również malownicze krajobrazy widziane z okien autobusu.

ZOBACZ GALERIĘ

fot. : M. Radecka-Kohn