Michał Wiśniewski odwiedził Pamiątkę

Dzień po wspaniałym balu walentynkowym Pamiatkę odwiedził znany piosenkarz Michał Wiśniewski. Jego wizytę zawdzięczamy mamie dwójki naszych uczniów Pani Joannie Obłuskiej.

Opowiadał o swoim życiu, o trudnych doświadczeniach z dzieciństwa, odpowiadał na liczne pytania, a nasi uczniowie zobaczyli w "gwieździe z pierwszych stron" prawdziwego człowieka. Jestem przekonana, że jego wizyta wniosła bardzo wiele w życie młodych "Górali".

Pan Michał Wiśniewski jest bardzo otwartą osobą i bez skrępowania mówił o rzeczach trudnych. Przyjaźnie rozmawiał z naszymi uczniami i spowodował, iż wielu z nich zastanowi się nad swoimi pragnieniami i planami.

Wielu młodym ludziom z naszej szkoły udało sie zrobić z gościem zdjęcie, jak również wykonaliśmy fotografię grupową.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniały pomysł i zorganizowanie imprezy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

tekst: M. Radecka-Kohn