Grupa wsparcia

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie.

Tak, jak uprzedzałam przed świętami, stało się!
Wirtualne i zdalne wsparcie na tzw. FB.

Jeśli ktoś z Was potrzebuje wsparcia, pomocy w sprawach edukacyjnych, pedagogicznych albo chce spędzić ze mną trochę czasu, zapraszam na

Grupę Wsparcia 2020 na FB

działającą od dzisiaj :) Szczególnie gorąco zapraszam tych, którzy spotykali się ze mną w tym roku szkolnym.

W razie potrzeby będziemy mogli rozpocząć rozmowę głosową lub poprzez Messengera, lub w wiadomościach prywatnych ustalimy inną, wygodniejszą dla Was formę kontaktu. Zależy mi, żebyście czuli się w tej sytuacji najbardziej komfortowo.

Jak dostać się do grupy? W wyszukiwarkę wpiszcie moje imię i nazwisko. Na moim profilu znajduje się udostępniona grupa do zdalnego wsparcia, więc do niej dołączcie i chyba już :)

Wstępne godziny dyżurów ustaliłam w ten sposób:
wtorki: godz. 13.00-14.30; czwartki 09.00-10.00 oraz piątki 10.00-12.00.

System komunikacji usprawniam na bieżąco, więc dni/godziny możemy dopasować do Waszych potrzeb.

Marta Gaszczyńska-Płuciennik