Biegi Sztafetowe w Prażmowie

25.09 to kolejny bardzo ważny dzień dla naszych sportowców. W Prażmowie odbyły się Biegi Sztafetowe. Mimo, że nic nie zapowiadało dobrej pogody to nikt się nie przeraził i wszyscy stanęli na wysokości zadania. Nasza bardzo liczna reprezentacja:

DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM:

Julia Sobczak, Karolina Mendel, Zuzanna Pająkiewicz, Natalia Przyborowska, Małgorzata Rosa, Weronika Milejska, Natalia Pawlak, Natalia Milczarek, Ola Wolska, Wiktoria Owczarek.

CHŁOPCY GIMNAZJUM:

Jakub Piotrowski, Dawid Adamczyk, Hubert Gwiazda, Filip Polubiec, Jakub Łukasik, Piotr Dąbrowski, Miłosz Tomczak, Jakub Komorowski, Krzysztof Szymański, Filip Dudziński

DZIEWCZĘTA SZKOŁA PODSTAWOWA:

Paulina Malinowska, Ewelina Antoszewska, Liliana Ignatowska, Kinga Pawlak, Maja Majewska, Roksana Szymanek, Anita Copik, Kinga Korzeniewska, Daria Głowa, Gabriela Kilińska

CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA:

Kamil Ahmed, Bartek Janowski, Kacper Bierdziński, Michał Grabowski, Hubert Wierzbicki, Antoni Włoczewski, Kacper Różalski, Sebastian Milejski, Kamil Dąbrowski, Jakub Budzik.

Ostatecznie dziewczyny zajęły II miejsce, choć wszystko wskazywało na I, a chłopcy III miejsce.

GRATULACJE!