Śniadanie daje moc!!!

Dnia 8 listopada klasy IIa i IIb SP obchodziły „Dzień Zdrowego Śniadania”.

Uczniowie w ramach akcji „Śniadanie daje moc” promowali zdrowe odżywianie, samodzielnie przygotowując kolorowe, smaczne kanapki. Na stołach przodowały zdrowe
i świeże produkty. Podczas przygotowywania śniadania, uczniowie bardzo dbali
o zachowanie higieny koniecznej przy sporządzaniu posiłków. Jak się okazało - własnoręcznie przygotowane kanapki były dla uczniów o wiele bardziej smaczne niż sami się tego spodziewali, a ich wykonywanie przysporzyło im wiele radości. Wspólnie przygotowane śniadanie zostało w efekcie zjedzone w miłym towarzystwie naszej szkolnej braci.

GALERIA.

Uczniowie przygotowali również kanapki dla uczniów z innych klas i częstowali nimi podczas przerw innych uczniów, jak i nauczycieli.

Po śniadaniu uczniowie wpadli na pomysł zorganizowania małego stolika samoobsługowego
z pozostawionymi produktami spożywczymi i podczas reszty dnia z przyjemnością podjadali pozostawione na nim pyszności.
W trakcie realizowanej akcji „Śniadanie daje moc” uczniowie z ogromną przyjemnością pozowali do sesji zdjęciowej, a jej efekty można podziwiać na zdjęciach zamieszczonych w GALERII.

tekst: Aleksandra Wicińska