70-ta rocznica wybuchu POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

To już 70 lat temu młodzi ludzie, tacy jak nasi uczniowie oraz trochę starsi absolwenci walczyli o naszą stolicę. Jak co roku uroczystości związane z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego odbyły się w Tarczynie. O godzinie 16 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta poświęcona powstańcom, a o godzinie 17 oddaliśmy hołd poległym na Rynku w Tarczynie. W uroczystościach uczestniczył tradycyjnie już poczet sztandarowy naszej szkoły. W tym roku na posterunku stawili się: uczniowie: Bartłomiej Dębiński, Filip Maciocha, Uczennice: Paulina Brzezińska, Sylwia Brzezińska, Aleksandra Radecka-Kohn oraz nasz tegoroczny absolwent Piotr Kołodziej. Bardzo się cieszymy, że możemy na Was liczyć mimo tego iż trwają wakacje :). Dodatkowo w uroczystościach wzięły udział dwie absolwentki: Aldona Brzezińska i jak zwykle niezawodna Weronika Wójcik. Bardzo miło było Was zobaczyć.

ZOBACZ GALERIĘ

fotografie i tekst