Dzień Nauczyciela-Pokaz Mody kl II SP

Dzień nauczyciela obchodziliśmy wraz ze ślubowaniem klas I gimnazjum dnia 16 października, ale troszkę wcześniej, bo 13 października klasa II postanowiła zrobić swojej pani niespodziankę.

Z inicjatywy samorządu klasowego wszyscy uczniowie zorganizowali POKAZ MODY SZKOLNEJ. Jako widownia towarzyszyła im klasa III SP, która biła brawo i podziwiała razem z panią Renatą Nowakowską kreatywność uczniów i uczennic z klasy II. Dzieci zaprezentowały stroje codzienne, sportowe, galowe, na bal oraz na wycieczkę. Zamieszanie było spore, emocje sięgały zenitu, ale udało się :). Pani Renata otrzymała jeszcze od swojej klasy tablicę z odbitymi i podpisanymi rączkami dzieci (za pomoc w wykonaniu tablicy dziękujemy Wiktorii Mirkowskiej z mamą) :) i inne prezenty od RR. Na koniec można było podziwiać króciutki pokaz tańca chętnych uczniów i uczennic :).

Oczywiście po zabawie był jeszcze poczęstunek ufundowany przez rodziców. Uczniowie klasy II SP dziękują rodzicom za pomoc w organizacji zabawy.

ZOBACZ GALERIĘ

fot. i tekst: M. Radecka-Kohn