Kiermasz Jesienny

Na początku jesieni nie udało nam się zorganizować typowego festynu - ale odbył się kiermasz.

Dzięki współpracy Rady Rodziców z nauczycielami oraz oczywiście uczniami udało się 12 października 2014 roku stworzyć wesołą atmosferę spotkania niedzielnego, połączonego ze sprzedażą przeróżnych przedmiotów oraz pysznych ciast. Dzieci były zabawiane przez klaunów, którzy potrafili z podłużnych balonów stworzyć przedziwne zwierzątka. Niektóre maluchy brały czynny udział w przeciąganiu liny, inne oblężyły szkolne place zabaw. Piękne kwiaty i wielkie zestawy kosmetyków rozchodziły się z prędkością światła. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy - w rolę artystów wcielili się nauczyciele i uczniowie. Efekty były ciekawe. Każdy znalazł coś dla siebie.

Pieniążki uzyskane w ten sposób oczywiście zasilą budżet Rady Rodziców, która na pewno przeznaczy je na właściwe cele - czyli dla naszych uczniów. A oto dowód jak było wesoło - galeria zdjęć :).

ZOBACZ GALERIĘ

Fot. A. Radecka-Kohn kl IIIg i p. M. Radecka-Kohn