Dzień czerwony- WALENTYNKI

Dzień 14 lutego rozpoczął się bardzo kolorowo - czerwono dokładnie... Miłość unosiła się w powietrzu... Wszystkie klasy w naszej szkole miały okazję zaprezentować się na "DNIU CZERWONYM". Było niesamowicie czerwono, wesoło i zabawnie.

Mogliśmy zobaczyć wspaniałe tańce w wykonaniu klasy 1 i 6 SP, inscenizacje klasy 2, 4 i 5 SP oraz szaloną zabawę reprezentantów klasy 3 SP, a także 1 i 3 Gimnazjum. W zabawie wzięły udział również bardzo czerwone zeróweczki. Komisja była pod wielkim wrażeniem i decyzja o wyborze zwycięzców nie należała do łatwych.

Ostatecznie w klasach zero

I miejsce przypadło 5-cio latkom, a drugie 6-cio latkom.

w klasach 1-3 SP

pierwsze miejsca ex aequo zdobyły klasa I SP i II SP,

a drugie wywalczyła klasa III SP.

W klasach 4-6 SP

pierwsze miejsce ex aequo klasa 4 i klasa 6,

a klasa 5 drugie.

W gimnazjum pierwszym miejscem cieszyła się klasa III G, a drugim klasa I G.

Niech żałują Ci którzy się nie przebrali ;D. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci słodyczy i oczywiście kolorowe dyplomy.

Nauczycielom i pracownikom administracyjnym przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli CZERWONE SERCA ♥.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I DZIĘKUJMY ZA DOBRĄ ZABAWĘ.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

fot. i tekst Małgorzata Radecka-Kohn