ŚLUBOWANIE UCZNIÓW I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

O godzinie 11:00 w dniu 23 października 2013 odbyło się ślubowanie klasy I szkoły podstawowej.
Uczniowie z wychowawczynią panią Renatą Nowakowską weszli na salę.
A tu na samym początku zła czarownica rzuciła na nich zaklęcie lenistwa. Ślubowanie nie mogło się odbyć.
    Pierwszaki miały szansę zostać odczarowane z pomocą dobrej wróżki. Jednak musiały się wybrać w podróż do czterech krain i przynieść z nich różne przedmioty.
Pierwszaki bardzo sprawnie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami, które poleciły im wykonać przedstawicielki krain. Śpiewali przepiękne piosenki i recytowali wiersze. Zebrali wszystkie potrzebne akcesoria, dobra wróżka ich odczarowała i mogli ślubować.
     Na koniec wszyscy pierwszoklasiści zaśpiewali hymn państwowy i szkoły zagrany przez Emilię Michalak z klasy I g i złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Na pamiątkę każdy dostał wielką encyklopedię, pamiątkowy dyplom i zakładkę od uczniów klasy 3 SP.
    Po ceremonii uczniowie wręczyli Pani Dyrektor Iwonie Niegowskiej oraz Pani Renacie Nowakowskiej kwiaty, zrobiono pamiątkowe zdjęcia i pirwszoklasiści poszli na poczęstunek. Tam również było smacznie, kolorowo i wesoło dzięki wspaniałym rodzicom, którzy zorganizowali to niewielkie przyjęcie.
(tekst Damian Michrowski uczeń klasy I G, fot. p. Małgorzata Radecka-Kohn i Aleksandra Ewa Radecka-Kohn uczennica kl II G)

Film z uroczystości JUŻ NA STRONIE i fanpage (tam też więcej zdjęć).

PIERWSZOKLASISTOM I ICH RODZICOM SERDECZNIE GRATULUJEMY :D

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ