8 sztafety

3 noga ii

2 orlik

Sukcesy sportowe pamiątkowiczów we wrześniu

W roku szkolnym 2013/2014 zawody w biegach przełajowych oraz sztafety odbyły się na terenie szkoły w Prażmowie. W przełajach kilkoro uczniów zakwalifikowało się do etapu powiatowego, a byli to ze szkoły podstawowej:
7 miejsce kl V SP dziewczyn: Pola Howorus,
7 miejsce kl VI SP dziewczyn Natalia Pawlak,
4 miejsce kl V SP chłopców Jakub Piotrowski,
6 miejsce kl VI SP chłopców Piotr Klimkowski
i z gimnazjum:
1 miejsce kl II Gimn. Adrianna Perkowska,
1 miejsce kl III Gimn. Paulina Leszczyńska,
      Wszyscy dzielnie walczyli na powiatach, a najlepiej poszło Jakubowi Piotrowskiemu z V klasy który zajął 7 miejsce i będzie nas reprezentował na zawodach wyższego rzędu.
Odbyły się również sztafety, podczas których najlepiej spisali się chłopcy z gimnazjum zajmując II miejsce.

Sukcesem okazał się również miedzy-szkolny turniej piłki nożnej dziewcząt z gimnazjum na którym drużyna w składzie:
Adrianna Perkowska kl II G, Aleksandra Radecka-Kohn kl II G, Karolina Frączak kl II G, Karolina Milejska kl II G, Paulina Leszczyńska kl III G, Dominika Sienniak kl III G oraz Mariola Milejska kl III G,
zajęła II miejsce przegrywając jedynie o włos z Prażmowem i to tylko ilością bramek. Ilość zwycięstw obie drużyny miały taką samą.

Odbył się również I turniej piłki nożnej na ORLIKU W PAMIĄTCE, w którym uczestniczyła drużyna chłopców z gimnazjum. Niestety mieli troszkę mniej szczęścia niż dziewczyny.
Jesteśmy dumni z naszych sportowców i cieszymy się, że rosną nam gwiazdy sportu pod opieką pana Jacka Czerwca i pani Sylwii Barto.