1 52 zdjcie0126

14 wybory  021

8 zdjcie0115

Kampania i Wybory do Samorządu Szkolnego

W dniu 24.09.13r. odbyła się prezentacja kandydatów do samorządu szkolnego. Zgłosiły się 3 kandydatki: Natalia Kierońska kl. III g, Patrycja Gzik kl. I g, Joanna Nowakowska kl. VI

Podczas swoich przemówień pokazały swoje atuty, a po nich nie zabrakło tzw. ”kiełbasy wyborczej” w postaci cukierków, co bardzo ucieszyło młodszych i tych trochę starszych kolegów.

W dniu 26.09.13r. odbyły się wybory. Skład komisji: Karina Perzyna kl. I g Julia Mendel kl. I g, Przemek Jóźwik kl. III g, Piotr Kołodziej kl. III g

W tym roku inaczej niż zawsze wybraliśmy sekretarzy i skarbnika - na zebraniu uczniowskim natomiast na przewodniczącego samorządu odbyły się starannie przygotowane poprzedzone kampanią wybory. A oto ich wyniki:
Samorząd Szkolny:
Przewodnicząca: Natalia Kierońska kl III G
Zastępca Przewodniczącego: Patrycja Gzik kl I G
Kierownik sekcji "DeKoRaToRnIa":Joanna Nowakowska kl 6 SP
Gratulujemy!
Skarbnik: Zuzanna Stańska kl III G
Sekretarze: Mateusz Małek i Emilia Michalak z klasy I G.
   Powyżej przedstawiono najważniejszą część samorządu - składy sekcji samorządowych zostaną wkrótce zamieszczone na stronie.
Opiekunowie Samorządu:
Pani Agnieszka Wypychowicz i Pani Małgorzata Radecka-Kohn - dokładny podział sekcji podlegających każdej z pań zostanie podany niebawem.
Opiekunem sekcji Gazetki Szkolnej został: Pan Mariusz Bukowski.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ