Rozpoczęcie ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

W dniu 2 września 2013 rozpoczeliśmy nowy rok szkolny.

O godzinie 9:00, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele wzięli czynny udział w uroczystej Mszy Świętej w kościele w Rembertowie. Poza osobami, które  czytały fragmenty pisma świętego i dumnie kroczącym pocztem sztandarowym, mieliśmy również własną oprawę muzyczną.

O godzinie 10:00 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Uczestnicy zebrania dowiedzieli się o tym co zostało zrobione w szklole podczas wakacji, jaki wychowawca będzie się opiekował uczniami której klasy, jakie sale lekcyjne komu przypadną itp. Poznaliśmy również zasady korzystania z nowo powstałych przy naszej szkole boisk "ORLIK".

Pani Dyrektor Iwona Niegowska odczytała również wzruszający jak zwykle list od "GÓRALA" PANA JANA MAJDECKIEGO, który niewątpliwie zmotywował wszystkich nas do pracy i nauki. Następnie uczniowie z wychowawcami rozeszli się do swoich klas. I tak zaczęliśmy kolejny rok - oby był równie owocny jak poprzedni.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ