KSIĄŻKI ON-LINE

SZANOWNI PAŃSTWO;
Biblioteka Szkolna w formie tradycyjnej niestety musi pozostać zamknięta,
ale mamy kilka propozycji, które ułatwi nam wszystkim przetrwania tego trudnego czasu kwarwntanny, a oto one :
Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie
w związku z ograniczeniem możliwości wypożyczania książek rusza na ratunek! Mamy kilka pomysłów dla Czytelników spragnionych literatury.
Drodzy Czytelnicy!
Jest nam niezmiernie przykro, że nie wszystkim z Was udało się wypożyczyć od nas książki na ten trudny czas, ale... ale znaleźliśmy na to pewne rozwiązanie h;)
Książki elektroniczne - elektroniczna czytelnia IBUK Libra.
Mamy przygotowany dla Was zapas kodów dostępu.
Wszystkim zainteresowanym będziemy wydawać je e-mailowo. Wystarczy, że prześlecie na pocztę - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prośbę o kod dostępu, a my odeślemy indywidualny kod dla każdego zainteresowanego Czytelnika.
W wiadomości prosimy podać również swoje imię i nazwisko.
Czeka na Was ponad 1000 publikacji z literatury popularnonaukowej, literatury pięknej, literatury faktu, poradniki i przewodniki.
Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej formy kontaktu z książką.

Drodzy Uczniowie
Nie zdążyliście wypożyczyć lektury
Zachęcamy do korzystania z zasobów Wolne Lektury, gdzie znajdziecie bezpłatne teksty wielu lektur szkolnych w formie elektronicznej https://wolnelektury.pl/