"Jak nie czytam, jak czytam"

UWAGA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W AKCJI:

"Jak nie czytam, jak czytam"
1 CZERWCA UCZNIOWIE PROSZENI SĄ O PRZYNIESIENIE WŁASNEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI I PRZEBRANIE SIĘ ZA BOHATERA KSIĄŻKOWEGO (opcjonalnie) :).

We czwartek 1 czerwca o 10.00
uczniowie z całej Polski podejmą próbę pobicia rekordu w masowym czytaniu książek w ramach akcji
"Jak nie czytam, jak czytam".
W zeszłorocznej edycji czytało ponad 430 tys. uczniów!

Przebieg akcji w PAMIĄTCE:

Klasy starsze od 4 SP do 3 Gimnazjum od godziny 9:15 będą się bawić w lekturowe kalambury i o

godzinie 10:00 spotkają się z uczniami klas od 1 do 3 SP na "CZYTELNICZYM FLASHMOBIE" - każdy uczeń przez kilka minut po cichu będzie czytał swoją książkę.
(Planowane jest uwiecznienie wydarzenia na zdjęciach i filmie :) i przesłanie dokumentacji do ogólnopolskiej bazy AKCJI) .
Po tej zabawie klasy starsze udadzą się na lekcje, a młodsze wezmą udział w paradzie bohaterów książkowych :).
Przewidziane dyplomy i słodycze dla najlepiej przebranych osób oraz dla klas starszych najlepszych w kalamburach
(może rozdamy "Wojciechy" z ważnością na kolejny rok szkolny dla osób najbardziej zaangażowanych).
M. Radecka-Kohn