Propozycja wyjazdu

Wyjazd na narty do Włoch organizowany przez Ks. Krzysztofa Mindewicza

w drugim tygodniu ferii zimowych.

Dla rodziców z dziećmi lub dorosłych.
Zgłoszenia i informacje:
Ks. Krzysztof
602 799 037
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

TAKSIDI
O nas
Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży z licencją organizatora turystyki nr 1163. Jako firma istniejemy na rynku od 2010 roku i do tej pory zaufało nam już ponad 30.000 klientów. Na stałe w biurze wyjazdy przygotowuje 10 osób, ale w
trakcie kluczowych eventów, często ponad 50 osób pracuje jednocześnie, żeby Państwa wyjazd był dopięty na ostatni guzik.

P a g a n e l l a S k i - A n d a l o
02.02.2018 – 9.02.2018
Cena: 2200zł

Cena zawiera:
• Zakwaterowanie w pokojach rodzinnych
• Transport komfortowymi autokarami grupy do Andalo tam i z powrotem
• Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000
EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)
• Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje, napoje do kolacji – poza wodą – dodatkowo płatne
• Taksę klimatyczną, pościel i ręczniki, sprzątanie końcowe apartamentów
• Opiekę rezydenta z ramienia Taksidi

Cena nie zawiera:
• Opłat za skipassy
• Szkolenia dla dorosłych i
dzieci
• Zniżek dla dzieci
• Wydatków na miejscu

H I G H L I G H T S

zakwaterowanie w komfortowej rezydencji bardzo blisko stoku
 małe kameralne miasteczko, z dostępem do najciekawszego ośrodka narciarskiego Trentino
 przytulne pokoje z prywatnymi łazienkami
 dostęp do hotelowego basenu i saun (dodatkowo płatne)
 ośrodek przyjazny rodzinom z dziećmi

Andalo - Włochy

R E S O R T

Nierzadko to właśnie drobne szczegóły sprawiają, że nasz urlop staje się wyjątkowy: pokryte śniegiem wierzchołki gór, zapach lasu, srebrzysta toń jeziora, a do tego wszystkiego ciepło gościnnych progów Residence Hotel Eden, którego wnętrza urządzono funkcjonalnie, a zarazem z wyjątkowym gustem. Atrakcyjne dla narciarzy trasy zjazdowe, szkolenia dla dzieci, to wszystko znajdziecie Państwo w Paganelli!

T R A S Y

Resort Andalo Paganella Ski stanowi jeden z ciekawszych ośrodków narciarskich w Trentino. Znajdziemy tutaj 50 km wspaniałych i zróżnicowanych tras, zarówno dla wprawionych narciarzy jak i początkujących. W resorcie znajduje się również przestrzeń do nauki jazdy na nartach dla dzieci. Resort Paganella dostarcza niesamowitych doznań narciarskich, zapierające dech w piersiach widoki na Dolomity oraz na jezioro Garda dostrzegalne ze szczytu gór.,

ZAKWATEROWANIE
Hotel w którym będziecie Państwo zakwaterowani oferuje standardowe pokoje z dwoma, trzema lub czterema łóżkami. Podłogę pokrywają panele, a całość utrzymana jest w ciepłych, stonowanych barwach. W każdym pokoju znajduje się pojemna szafa na ubrania, telewizor oraz łazienka z kabiną prysznicową. Niemal wszystkie pokoje posiadają balkon. Pokoje są przestronne, w sam raz dla rodzin podróżujących z dziećmi.
Dodatkowo przewidzieliśmy dla Państwa zniżkę na 3 i 4 osobę w pokoju, oraz dla dzieci w zależności od wieku:
0-1 -1200zł
1-6 -750zł
6-12 -450zł
12+ -200

A T R A K C J E
Na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje, które pozwolą w miły sposób spędzić czas po zakończeniu jazdy na nartach/snowboardzie. Nasze najpopularniejsze atrakcje to:
 Après Ski , czyli spotkania integracyjne na stoku bezpośrednio po zakończeniu
jazdy
 Wieczorne warsztaty o przeróżnej tematyce, oraz animacje dla dzieci
 Atrakcje lokalne, czyli wspólne zwiedzanie okolicy i wyjście do restauracji

T R A N S P O R T

Oferujemy Państwu podróż najwyższej klasy autokarami XXL. Autokary te cechują się wysokim komfortem podróży, dzięki wygodnym, regulowanym siedzeniom oraz zwiększonej ilości miejsca na nogi (przynajmniej 85 cm odległości pomiędzy zagłówkami, przeważnie 90- 110 cm). Na pokładzie autokaru znajdą Państwo najczęściej również gniazdka 230V oraz porty USB przy siedzeniach. Wszystko to sprawi, iż Państwa podróż do Włoch będzie komfortowa, szybka i przyjemna.

Łączny czas podróży: ok. 20h

PROPOZYCJA W FORMACIE PDF