logo-szkoly

logo-szkoly-napis

Ostatnio w galerii

Projekt unijny dla klas I-VI z zakresu otyłości i wad postawy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych do udziału w realizowanych przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej projektach pt. „Regionalny program zdrowotny w zakresie funkcjonalnych wad postawy dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych z województwa mazowieckiego” oraz „Regionalny program zdrowotny w zakresie otyłości dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych z województwa mazowieckiego”.
Projekty skierowane są do uczniów klas I-VI szkół podstawowych w wieku od 6 do 12 lat uczęszczających do placówek oświatowych położonych na terenie województwa mazowieckiego u których występuje wada postawy lub otyłość.

wady postawy wady post 2

Szczegółowe informacje na stronie:

Zachęcamy do przekazania informacji rodzicom, ponieważ udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny

Zespół COMS

www.coms.pl